4 DESIGN DAYS

Jedno wydarzenie!
34 tysiące osób!
12 100 m2!
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Spodku w Katowicach.
Grono przedsiębiorców oraz ekspertów.
To może być tylko jedno:

4 Designe Day !

    -> 4-ta edycja

Portalux serdecznie zaprasza na Stoisko 76 !

Plan wydarzenia:

  • Pierwsze dwa dni 4 Design Days (24-25 stycznia 2019 r.) dedykowane są dla profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą i wzornictwem.
  • Sobota i niedziela (26-27 stycznia 2019 r.) to dni otwarte dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy, podczas których szczególnej analizie poddane zostaną mieszkaniowe potrzeby rodziny.

Odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów. Zaszczycą nas swoją obecnością tacy artyści oraz specjaliści w swojej branży jak np. : Stefano Adriani, Aaron Betsky, Pete Kercher,  Menno Rubbens,  Ivan Blasi, Magdalena i Maciej Beczak, Tomasz Bradecki, Oskar Zięta, oraz wielu innych cenionych specjalistów.

Debatom i targom towarzyszyć będą wystawy, w tym bezprecedensowe wydarzenia w skali kraju (wystawa polskich budynków nominowanych do nagrody Mies van der Rohe Award). Znajdą się także warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów: Property Design Awards, Design-it-up, Housemarket Silesia Awards i Meble Plus. Odbędzie się także przegląd najciekawszych realizacji w Polsce i na świecie oraz zobaczą Państwo wystąpienia twórców tych inwestycji.

4 DESIGN DAYS to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Nie może Cię tam zabraknąć.

Odwiedź stoisko 76 🙂