Drzwi aluminiowe Katowice

Zalety stolarki aluminiowej. Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe?

Z aluminium produkuje się głównie stolarkę taką jak okna oraz drzwi. Są one dość rzadko wykorzystywane głównie ze względu na swoją cenę, ale wyróżniają się wieloma zaletami w porównaniu do stolarki drewnianej czy PCV.

Przede wszystkim stolarka aluminiowa jest bardzo wytrzymała, odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne oraz niepalna. Nie koroduje, dlatego może posłużyć na długie lata. Jest też bardzo łatwa w czyszczeniu i nie wymaga konserwacji tak jak drzwi drewniane. Warto też wspomnieć, że aluminium jest odporne na odkształcenia, dlatego wykonane z tego metalu drzwi są w stanie posłużyć na długi czas. Ponadto aluminiowe drzwi cechują się świetną izolacyjnością, dlatego często wykorzystywane są w budynkach energooszczędnych, pasywnych, w których ważne jest zredukowanie strat cieplnych.

Jeżeli także interesują cię wysokiej jakości drzwi aluminiowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w Portalux. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z montażem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560