Drzwi PCV zewnętrzne

Wśród najpopularniejszych rodzajów drzwi zewnętrznych znajdują się drzwi PCV, czyli inaczej określane jako plastikowe. Najczęściej drzwi tego rodzaju kojarzymy z przestrzenią publiczną, na przykład są one wybierane do sklepów i punktów usługowych, ale również drzwi PCV nadają się do montażu w domu jednorodzinnym.

Drzwi PCV cechują się przede wszystkim lekką i wytrzymałą konstrukcją, która również dzięki specjalnemu ociepleniu pozwala na uzyskanie bardzo dobrego, niskiego współczynnika przenikania ciepła. Drzwi te, gdy wybierane sa do przestrzeni rezydencjalnych, najczęściej są wykańczane okleinami drewnopodobnymi, dlatego też mogą być one podobne do drzwi drewnianych.

Również atutem drzwi PCV jest ich bardzo atrakcyjna cena, ponieważ są one tańsze od drzwi drewnianych czy aluminiowych, co powoduje, że cieszą się one również dużym zainteresowaniem wśród klientów.

W naszej firmie Portalux oferujemy szeroką gamę drzwi zewnętrznych PCV wraz z wysokiej klasy akcesoriami. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie!