Drzwi pokojowe Katowice

Tanie drzwi pokojowe

Za drzwi wewnętrzne wcale nie musimy płacić bardzo dużo. Obecnie w sprzedaży znajdziemy wiele ciekawych modeli pasujących do różnych przestrzeni, zarówno tych urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Gdy poszukiwane są tanie drzwi pokojowe, najlepszym wyborem będą te wykonane z płyt drewnopochodnych. Są one wykańczane specjalnymi laminatami i okleinami jednokolorowymi lub przypominającymi naturalne drewno. Możemy zakupić także drzwi z dekoracyjnymi przeszkleniami, na przykład modnymi obecnie wąskimi pasami szkła, które ułożone są poziomo. Do wnętrz bardziej tradycyjnych świetnie sprawdzą się natomiast drzwi z dekoracyjnie frezowanymi listewkami na skrzydle. Szeroka gama różnych modeli do wyboru sprawi, że bez problemu wpasujemy je w każdą aranżację.

Ceny drzwi pokojowych rozpoczynają się już od około 300 złotych. Jeżeli nie chcesz przepłacać i szukasz dobrej jakości, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą w Portalux. Przygotowaliśmy pełną gamę modnych drzwi pokojowych w bardzo atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560