Drzwi zewnętrzne drewniane Katowice

Drzwi zewnętrzne drewniane – rustykalny urok

Wyszukanie odpowiednich drzwi zewnętrznych do domu może być bardzo dużym problemem. Oprócz kwestii technicznych powinniśmy też zwrócić uwagę na estetykę stolarki. Jeżeli dom wybudowany jest w stylu rustykalnym lub klasycznym, wtedy najlepszym wyborem będzie drewno.

Od wieków towarzyszą człowiekowi – drzwi zewnętrzne drewniane to wybór ponadczasowy. Obecnie dostępne w sprzedaży wyróżniają się jednak znacznie lepszą wytrzymałością i trwałością na czynniki zewnętrzne, dlatego mogą pięknie wyglądać na długi czas bez konieczności prowadzenia regularnej konserwacji. Przy doborze drzwi drewnianych mamy do dyspozycji pełną gamę gatunków drewna w różnych wybarwieniach. Gdy poszukujemy kolorów jaśniejszych, dobrym wyborem może być sosna, natomiast wiele pięknych kolorów ciemniejszych znajdziemy wśród drewna egzotycznego.

Aby drzwi drewniane wyglądały jeszcze piękniej, możemy wybrać model z dekoracyjnymi rzeźbieniami i przeszkleniami. Nie zapominajmy też o doborze pasującej do stylu domu klamki, na przykład świetnie sprawdzi się model w kolorze starego złota.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560