MSline+

Okna MSline+ zbudowane są w oparciu o najnowszy innowacyjny system PVC niemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution 82.
Nowe 6-komorowe profile o szerokości 82 mm pozwalają osiągnąć w nowych oknach dużo lepsze parametry termiczne niż w systemach o szerokości 70 mm.
Każde standardowe okno MSline+ już z tanim wkładem dwuszybowym o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,1 W/m²K, spełnia wymogi nowego Polskiego Prawa Budowlanego odnośnie maksymalnego współczynnika przenikania ciepła dla każdego okna Uwmax ≤ 1.3 W/m²K co nie jest możliwe w oferowanych na rynku systemach o szerokości 70 mm.
Okna MSline+ z szybą SUPERtermo 0,5 W/m²K zbliżają się już swoimi parametrami termicznymi do okien pasywnych.
Nowe okna MSline+ w wersji MD z trzecią uszczelką środkową w ramie i w słupku są jeszcze cieplejsze, a przy tym bardziej szczelne i ciche, dodatkowo okna MSline + z uszczelką środkową wersja MD wyposażone są specjalne zamknięte wzmocnienie stalowe grubości 2mm zgrzewane laserowo.
Nowe jaśniejsze szyby w oknach MSline+ przepuszczają więcej światła i energii słonecznej.
Najnowsze powłoki niskoemisyjne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów przenikania energii słonecznej g do wartości 64% dla szyby jednokomorowej (dwie szyby) – standard rynkowy 62% oraz 53% dla szyby dwukomorowej (trzy szyby) – standard rynkowy tylko 49!
Standardowo okna MSline+ wyposażone są w dwie uszczelki (wersja AD).