Okna aluminiowe Katowice

Okna aluminiowe – nowoczesny design przyciągający wzrok

Najczęściej okna aluminiowe kupujemy wtedy, gdy liczy się energooszczędność. Okna o aluminiowej konstrukcji cechują się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, dlatego rekomendowane są do uszycia w domach pasywnych i energooszczędnych. Jednak na uwagę zasługuje także ich atrakcyjny wygląd – świetnie sprawdzają się jako dopełnienie budynków o nowoczesnym designie.

Wysokiej jakości okna aluminiowe to doskonały wybór do różnych punktów domu – pięknie wyglądają jako okna standardowe, możemy też kupić je jako okna balkonowe, na przykład przesuwne. Możemy razem z nimi wykończyć cały budynek, poprawiając jego parametry izolacyjne.

Okna aluminiowe możemy zakupić w wielu różnych wariantach wzorniczych do wyboru i dzięki bogatej palecie kolorystycznej możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego.

Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości oknami aluminiowymi dostępnymi na Śląsku, w tym w okolicy Katowic, Mikołowa, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu Portalux. Doradzimy w doborze najlepszych modeli!

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560