Okna balkonowe Katowice

Stylowe wyjście na balkon z oknami balkonowymi Portalux

W naszym salonie Portalux przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę różnych modeli okien balkonowych. Dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami prezentujemy najwyższej jakości okna balkonowe dostępne w różnych wersjach do wyboru.

Oferowane przez nas okna cechują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Prowadzimy sprzedaż okien balkonowych uchylnych oraz przesuwnych. Zapewniają odpowiednią izolacyjność termiczną oraz akustyczną, są trwałe i wytrzymałe, dlatego będą mogły posłużyć na bardzo długi czas. Dostępne w naszym salonie okna wyróżniają się również atrakcyjnym wyglądem i można dopasować je do aranżacji. Można dopasować je między innymi pod kątem kolorystyki czy akcesoriów, na przykład klamek. Różnorodność wzorów powoduje, że możemy zaproponować okna do budynku w każdym stylu architektonicznym – klasycznym czy nowoczesnym.

Jeśli planujesz zakupienie okna balkonowego do swojego domu, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Portalux – tutaj na pewno wybierzesz najlepsze modele w przystępnych cenach.
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560