Okna balkonowe Mikołów

Okna balkonowe bez progu

Przy zakupie drzwi balkonowych trzeba podjąć decyzję, czy mają być to drzwi bez progu czy też z progiem. W pierwszym przypadku najczęściej mamy do czynienia z konstrukcją przesuwną, w drugim z konstrukcją ze skrzydłem uchylnym.

Okno balkonowe bez progu to bezpieczny wybór – gdy próg nie wynosi się ponad poziom podłoża, w takim przypadku nie ma ryzyka potknięcia się o niego i upadku, co ma szczególne znacznie dla dzieci oraz osób starszych. Okna bez progu wyglądają również bardziej nowocześnie i efektownie.

Głównym minusem okien balkonowych tego rodzaju są ich wysokie ceny. Warto też pamiętać, że w profilu może wtedy zbierać się woda deszczowa, śnieg czy brud, dlatego wymagane jest jego regularne czyszczenie. Także warto pamiętać przy zakupie o sprawdzeniu poziomu izolacji termicznej takiego okna, ponieważ zdarza się, że drzwi balkonowe nie są wtedy tak ciepłe jak modele progowe.

Wpisz do wyszukiwarki słowa „okna balkonowe Mikołów”, aby już teraz zapoznać się z dostępnymi ofertami i przykładowymi cennikami okien balkonowych bez progu.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560