Okna dachowe cena Mikołów

Ile kosztują okna dachowe?

Okna dachowe, kiedyś praktycznie niespotykane, obecnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Można zakupić je w wielu wariantach do wyboru i dopasować do miejsca montażu. Z jakimi kosztami trzeba będzie się jednak liczyć?

Zależnie od potrzeb okna połaciowe, czyli dachowe mogą być montowane pojedynczo lub też można zastosować całe zestawy. Na cenę stolarki wpływa w szczególności wymiar okna oraz jego kształt. Jeżeli będziemy mieli do czynienia z oknami większymi lub o niestandardowych wymiarach, wtedy będą one droższe.

Koszt okna dachowego o najpopularniejszym wymiarze, czyli 78×140 centymetrów to około 700-1200 złotych. Najmniej zapłacimy za okna z PCV, z kolei więcej będą kosztował nas okna z drewna. Najdroższe z okien połaciowych to modele drewniane wykończone poliuretanem, które są stosowane w pomieszczeniach takich jak kuchnie i łazienki. Na cenę wpływa też sposób obsługi okna – tańsze to modele obrotowe, droższe pozwalają zarówno na uchylanie, jak i obrót.

Aby sprawdzić przykładowe ceny okien dachowych, wpisz do wyszukiwarki słowa „okna dachowe cena Mikołów”. W celu uzyskania dokładnej wyceny warto skontaktować się z firmami oferującymi taką stolarkę.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560