Okna dachowe Mikołów

Okna dachowe – rozświetlą poddasze

Coraz więcej domów ma spadziste dachy. Jeżeli planujesz budowę takiego właśnie domu i zależy ci na rozświetleniu przestrzeni, najlepszym wyborem będą wysokiej jakości okna dachowe Mikołów to siedziba naszej firmy Portalux, gdzie mogą Państwo zakupić je w różnych wariantach do wyboru.

Oferujemy okna dachowe sprawdzonych producentów – w naszym asortymencie dostępne są okna zapewniające odpowiednią szczelność i termoizolację, które dzięki odpowiednim wzmocnieniom są bardzo trwałe i wytrzymałe. Są również bardzo wygodne i łatwe w obsłudze – do wyboru jest kilka typów mechanizmów otwierania okien dachowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem wysokiej jakości okien dachowych w Mikołowie, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby, aby uzyskać dodatkowe informacje związane z naszym asortymentem i umówić się na wykonanie pomiarów. Nas pracownicy będą mogli wówczas doradzić także Państwu najlepsze modele okien. Zapewniamy ponadto profesjonalny montaż. Zachęcamy do wybrania naszej oferty w Portalux!
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560