Okna Katowice cennik

Nie wiesz, jakie okna wybrać? Odwiedź nasz salon Portalux!

Dobranie odpowiedniej ilości okien do domu jednorodzinnego czasami jest bardzo trudne. Aktualnie w sprzedaży znajdziemy szeroką gamę różnorodnych modeli, które różnią się pomiędzy sobą konstrukcjami, parametrami technicznymi oraz wzornictwem. Gdy nie wiesz, jakie okna wybrać, w naszym salonie Portalux otrzymasz profesjonalne wsparcie!

Prowadzimy sprzedać różnych rodzajów okien, w tym popularnych okien plastikowych, ponadto oferujemy okna drewniane oraz aluminiowe. Naszym klientom doradzamy, jakie rodzaje okien będą mogły spełnić ich oczekiwania pod kątem kosztów, a także które z nich będą pasowały do konstrukcji danego budynku, na przykład energooszczędnego.

Na miejscu przygotujemy również wycenę okien. Jeżeli chodzi o wysokiej klasy okna, cennik w naszej firmie jest naprawdę bardzo atrakcyjny i będziemy mogli dobrać stolarkę na każdą kieszeń.

Gdy chcesz kupić okna, nie czekaj, ale odwiedź nasz salon Portalux – tutaj otrzymasz profesjonalną pomoc w doborze najlepszej stolarki okiennej w najlepszych cenach!
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560