Okna PCV cena Katowice

Duże okna w domu – zalety i wady

Nowoczesna architektura najczęściej wykorzystuje duże tafle szkła w celu wpuszczenia do wnętrza dużej ilości światła. Zwykle jednak w budynkach montuje się okna mniejsze. Gdy zależy nam jednak na większych oknach, na przykład od podłogi, w takim przypadku warto poznać ich zalety i wady.

Przede wszystkim duże okna wyglądają bardzo prestiżowo oraz elegancko i sprawiają, że dom wygląda bardzo efektownie. Mamy wtedy dużo światła naturalnego we wnętrzach i piękny widok, ale, oczywiście, wszystko zależy od usytuowania budynku. Najlepiej, aby widok wychodził na ogród czy las, a nie na podwórko sąsiada.

Z drugiej jednak strony duże okna to przede wszystkim wyższa cena. Także musimy pamiętać o tym, że utrzymanie ich w czystości będzie zajmowało nam więcej czasu. Ponadto mogą one niekorzystnie wpłynąć na parametry izolacyjne budynku, dlatego przy ich doborze powinniśmy postawić na modele o dobrych parametrach izolacyjności.

Jeżeli interesują cię duże okna PCV, cena w naszym salonie na pewno pozytywnie cię zaskoczy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą w salonie Portalux!
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560