Okna PCV cena Mikołów

Ile kosztują okna PCV?

Okna PCV kupowane sa obecnie bardzo często. Można zakupić je w wielu różnych wariantach, dlatego można dopasować je indywidualne do miejsca montażu. Na jakie koszty trzeba jednak będzie się przygotować, gdy planuje się kupno nowych okien PCV?

Ceny okien PCV zależne są przede wszystkim od ich marki oraz jakości – na cenę wpływa konstrukcja okna, jego wymiary, zastosowane materiały, poziom izolacyjności okna, także jego wygląd, ponieważ za inne kolory niż biały oraz wzory drewnopodobne trzeba będzie dopłacić. Koszt montażu wynosi z kolei zwykle 10-15% wartości okien. Zazwyczaj za transport w promieniu około 100 kilometrów nie trzeba dopłacać.

Ceny okien PCV to od około 300 złotych w przypadku okien o wymiarach 600×900 mm, natomiast za okno mające wymiary 1200×1500 mm trzeba będzie zapłacić około 1000 złotych. Są to tylko przykładowe ceny, dlatego najlepiej skontaktować się z firmą oferującą stolarkę.

Wpisz do wyszukiwarki słowa „okna PCV cena Mikołów”, aby natychmiast zapoznać się z ofertami w tej okolicy i sprawdzić przykładowe ceny.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560