Okna plastikowe ceny Katowice

Okna plastikowe na wymiar – ceny

W naszym salonie oferujemy zarówno okna o wymiarach standardowych, jak i również przygotowaliśmy dla klientów usługę produkcji okien na wymiar we współpracy z uznanymi markami. Jeżeli potrzebne są okna plastikowe, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

W wielu budynkach konieczne jest zastosowanie okien na wymiar, ponieważ standardowo oferowane produkty nie pasują do wymiarów skrzydła okiennego. Dotyczy to zarówno nowego budownictwa, gdy właścicielom zależy na uzyskaniu efektownej aranżacji, jak i starszych budynków, gdy nie stosowano jeszcze standardów wymiarowych. W celu wykonania okien na wymiar można przekazać nam pobrane wcześniej wybrany, ale również możemy umówić się z klientem w celu pobrania wymiarów. Nasi pracownicy sprawdzą też wtedy stan wnęk okiennych i będą mogli dobrać właściwą metodę montażową.

W naszym salonie będziemy mogli wykonać również dla ciebie dokładną wycenę na podstawie wybrania odpowiedniego rodzaju okna oraz innych jego parametrów. Zapraszamy serdecznie do Portalux!
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560