Okna plastikowe ceny Mikołów

Okna plastikowe – najlepsza relacja jakości i ceny

Dobre okna nie muszą wcale kosztować bardzo dużo. Do wyboru mamy obecnie wiele ich typów, ale największym zainteresowaniem cieszą się okna plastikowe, czyli PCV. Są to okna, które cechują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, trwałością i wytrzymałością, a przy tym przystępnymi cenami. W związku z tym są one kupowane obecnie tak często.

Okna PCV dostępne są już w sprzedaży od dłuższego czasu – teraz większość budynków starszych jest w nie wyposażona. Także są one regularnie montowane w nowych obiektach, w tym domach jednorodzinnych, mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej.

Ceny okien plastikowych rozpoczynają się od około 300 złotych za mniejsze modele standardowe. Za okna większe, mające więcej komór i pakietów szybowych, trzeba będzie zapłacić już dość dużo, niemniej jednak ceny te i tak są niższe niż w przypadku okien drewnianych czy aluminiowych.

Wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa „okna plastikowe ceny Mikołów”, żeby dowiedzieć się, jakie ceny czekają na ciebie w firmach działających w Mikołowie i w okolicach.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560