Okna przesuwne Katowice

Okna przesuwne na taras

Przejście z salonu na taras wcale nie musi prowadzić przez okno uchylne – zamiast niego możemy zdecydować się również na okna przesuwne, które wyglądają bardzo elegancko i prestiżowo. W naszym salonie Portalux przygotowaliśmy dla klientów pełną gamę okien w tym stylu – mamy nadzieję, że spełnią one również twoje oczekiwania!

Drzwi – okna przesuwne na taras pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie. Wystarczy tylko przesunąć skrzydło w bok. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji okna te mogą być też bezprogowe – wtedy stosuje się licowanie progu z posadzką, dlatego nie ma ryzyka potknięcia się o wystający próg. Wybrane modele oferowanych przez nas okien mają też funkcję uchylną. Dzięki temu możliwe jest uchylenie skrzydła ruchomego, aby wywietrzyć pomieszczenia.

Oferowane przez nasz salon okna przesuwne to sprawdzony wybór także wtedy, gdy zależy ci na wysokich parametrach izolacyjności. Prowadzimy sprzedaż okien doskonałych także do budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli!
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560