Okna przesuwne Katowice

Okna przesuwne – stylowe wyjście na taras

Gdy salon w domu będzie wychodził na taras, możemy zainwestować w okna przesuwne. Dzięki nim możemy uzyskać efekt przeszklonej ściany i wpuścić do wnętrza dużo naturalnego światła. Drzwi przesuwne są również bardzo łatwe w obsłudze oraz bezpieczne, gdy wybierzemy wariant bez wysokiego progu.

W naszym salonie przygotowaliśmy dla klientów okna przesuwne w różnych wariantach. Są to wysokiej klasy okna PCV, drewniane, aluminiowe, które przeznaczone są do różnych typów budownictwa. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości okna balkonowe przesuwne, które dostarczamy wraz z profesjonalnym montażem. W ten sposób nasi klienci mają zagwarantowane pełne zadowolenie z zakupu.

Okna przesuwne możemy wybrać w różnych wariantach wzorniczych, na przykład mogą być one wykończone w naturalnej bieli, ale niektórzy wolą kolorystykę drewna. Dzięki wielu różnym wzorom można u nas dobrać najbardziej atrakcyjne rozwiązania stylistyczne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560