Okna przesuwne Mikołów

Plastikowe okna przesuwne – eleganckie i łatwe w obsłudze

W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się okna plastikowe z możliwością otwarcia skrzydła poprzez jego uchylenie. Rzadziej spotykane są z kolei okna przesuwne. Można jednak je zakupić w różnych wariantach do wyboru. Najczęściej wybierane są te plastikowe, które wyróżniają się też przystępnymi cenami.

Przede wszystkim okna przesuwne stosowane są do przeszkleń wielkogabarytowych, na przykład przy realizacji okien balkonowych i tarasowych. Stosowane w nich systemy przesuwne sprawiają, że okna te są funkcjonalne, estetyczne, łatwe w obsłudze i można dopasować je do różnych przestrzeni. Można również zamówić je z energooszczędnymi pakietami szybowymi.

Gdy chcesz zdecydować się na kupno okien przesuwnych, najlepiej wybrać firmę, która w ich sprzedaży ma doświadczenie i współpracuje ze sprawdzonymi producentami. Jeżeli interesuje cię okno przesuwne Mikołów jest jedną z miejscowości na Śląsku, gdzie będzie można je zakupić. Znajdują się one również w ofercie firmy Portalux, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560