Okna przesuwne Mikołów

Kiedy warto wybrać okna przesuwne?

Chociaż okna przesuwne nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, to jednak również są one dostępne w salonach ze stolarką w Polsce. Kiedy warto zdecydować się na zakupienie takich okien?

Okna przesuwne można podzielić na dwa rodzaje, a mianowicie mogą być to okna ze skrzydłem przesuwanym w bok lub też okna ze skrzydłem poruszającym się w górę i w dół. W Europie częściej spotykane sa okna tego pierwszego typu. Są one wybierane głównie jako okna tarasowe, ponieważ mogą zastąpić wówczas standardowe drzwi, ale można też wykonać je jako okna do salonu, kuchni, sypialni.

Zaletą okien przesuwnych jest ich łatwa obsługa, możliwość tylko niewielkiego otwarcia, nowoczesny wygląd. W przypadku okien tarasowych i balkonowych plusem jest też brak standardowego progu.

Jeżeli zaciekawiły się okna przesuwne Mikołów jest jednym z miast na Śląsku, gdzie można je zamówić. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Portalux, który oferuje wyłącznie okna najwyższej jakości. Z ofertą firmy można zapoznać się bliżej na jej stronie.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560