Okna tarasowe Katowice

Bezpieczne okna tarasowe z zamkiem

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę wysokiej jakości okien tarasowych. Wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnym wyglądem, a ponadto dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Przy doborze okien tarasowych możemy też dobrać do nich akcesoria, na przykład zamek.

Standardowe okna tarasowe wyposażone są w odpowiednio ciężkie zawiasy utrzymujące skrzydło okienne, a także w klamkę. Aby poprawić bezpieczeństwo korzystania z okien tego rodzaju, polecamy również zastosowanie wysokiej klasy zamków. Dzięki temu mogą Państwo zaryglować drzwi i zabezpieczyć je przed otwieraniem, na przykład przez dzieci.

W naszym asortymencie dostępne są również wysokiej klasy komponenty antywłamaniowe, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Statystyki wskazują, że to właśnie drzwi tarasowe są jednymi z najczęściej wybieranych przez włamywaczy w celu dostania się do wnętrza! Wybierając wysokiej jakości okna tarasowe antywłamaniowe, przeciwdziałamy takiemu ryzyku.
Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560