Okna tarasowe Mikołów

Okna tarasowe – uchylne czy przesuwne?

Jedną z najważniejszych decyzji dotyczących zakupu okien tarasowych jest wybranie właściwego sposobu ich otwierania. Do wyboru mamy okna tarasowe uchylne, których konstrukcja skrzydła podobna jest do zwykłych okien czy drzwi skrzydłowych, ale również można zakupić okna przesuwne, których skrzydło położone jest na specjalnych profilach umożliwiających przesuwanie ich na bok.

Największym zainteresowaniem cieszą się okna tarasowe uchylne, a to głównie ze względu na ich przystępne ceny, ponieważ kosztują one znacznie mniej od modeli przesuwnych. Nad kupnem okien tarasowych przesuwnych warto zastanowić się wtedy, gdy przy oknie miejsce jest ograniczone i w związku z tym zastosowanie skrzydła uchylnego oznaczałoby trudności w jego obsłudze czy zabierałoby ono dużo przestrzeni.

Gdy interesują cię dobre okna tarasowe Mikołów jest miastem, gdzie można kupić je w wielu wariantach. Szeroką gamę okien tarasowych oferuje firma Portalux zapewniająca obsługę na najwyższym poziomie wraz z profesjonalnym montażem stolarki okiennej.

Zapraszamy do kontaktu :

biuro@portalux.pl

tel. 32 326 09 20

tel. kom. 504 030 560