Profesjonalny montaż drzwi

Aby drzwi mogły pełnić swoją rolę, konieczny jest ich profesjonalny montaż – dotyczy to zarówno drzwi zewnętrznych, jak i tych wewnętrznych. Samodzielny montaż drzwi nie zawsze jest w stanie przynieść odpowiedni rezultat, jako że konieczna jest szeroka wiedza dotycząca ich konstrukcji, działania oraz zasad montażu.

Wielu producentów stolarki drzwiowej wymaga, aby montaż drzwi przeprowadzony był przez fachową ekipę montażową, która posiada autoryzację producenta – wtedy będzie można uzyskać pełną gwarancję na drzwi, ponieważ producent ma pewność, że będą one zamontowane zgodnie z jego instrukcjami. Montaż ten jest szczególnie ważny wtedy, gdy chodzi o drzwi zewnętrzne, w tym drzwi antywłamaniowe, które muszą być zamontowane precyzyjnie, ponieważ w przeciwnym przypadku efektem może być obniżenie ich właściwości antywłamaniowych.

Nasza firma Portalux zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie montażu drzwi różnych producentów – montujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Zapraszamy!