MS Evolution 82

Najnowsze okna MS evolution [82] chronią Państwa domy przed utratą ciepła, dając jednocześnie większe doświetlenie wnętrz dzięki nowatorskim szybom.
MS evolution [82] to zdecydowanie okna 100% PREMIUM, dla ceniących ciepło i ciszę oraz realne oszczędzanie energii. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, o które dbamy nie mniej niż o termikę czy design.
Zaokrąglona linia masywnych profili PVC w klasie A spełnia najwyższe standardy jakości.
Nowe okna MS evolution [82] zbudowane są z niemieckich 7-komorowych profili SALAMANDER w klasie A szerokości 82 mm o zaokrąglonym kształcie z trzema uszczelkami w ramie.
Trzy szyby SUPERtermo 0,5 W/m²K wytwarzane z najnowszej generacji szkła z jaśniejszą powłoką termiczną przepuszczają więcej światła i ciepła słonecznego w zimie.
Ciepłe kolorowe ramki międzyszybowe CHROMATECH ultra pozwalają na obniżenie współczynnika przenikania ciepła dla okna referencyjnego poniżej granicy 0,8 W/m²K zarezerwowanej dla okien pasywnych.
Okna MS evolution [82] wyposażone są w pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z trzema zaczepami antywłamaniowymi oraz klamkę METZ z zabezpieczeniem Secustik.