Okna plastikowe jak drewniane

Wielu z nas podobają się okna drewniane – szlachetny rysunek drewna pasuje do każdego budynku i każdej aranżacji. Niestety, nowoczesne okna drewniane są bardzo drogie, ponadto są mniej wygodne w eksploatacji od okien plastikowych, ponieważ wymagają odpowiedniej konserwacji dedykowanymi preparatami. Jest jednak rozwiązanie, aby połączyć w sobie estetykę wyglądu okien drewnianych i walory okien plastikowych – to okna plastikowe z okleiną drewnopodobną.

Okna plastikowe, które mają wyglądać jak drewniane, wykańczane są tak, aby przypominać okna drewniane nie tylko kolorem, ale również swoją fakturą. To powoduje, że na pierwszy rzut oka trudno odróżnić je od prawdziwych okien drewnianych. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest jego przystępna cena, chociaż trzeba przygotować się tutaj na wyższy wydatek niż w przypadku okien plastikowych o jednolitym kolorze.

Wszystkich z Państwa, którzy chcą zakupić okna plastikowe wyglądające jak okna drewniane, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w firmie Portalux!