Wymiana okien na nowe

W starszych budynkach często znajdują się nieszczelne już okna, które przyczyniają się do znacznego pogorszenia bilansu cieplnego. W związku z tym zalecana jest wtedy wymiana okien na nowe, ponieważ można zaoszczędzić wówczas nawet od 30 do 40 procent energii, która ucieka przez stolarkę.

Wymiana okien na nowe jest zadaniem, które warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Najczęściej okazuje się, że okna te trzeba wykonać na wymiar, ponieważ otwory okienne w budynku są niestandardowe. Wyborem zwykle są okna plastikowe, jako że wyróżniają się one wysoką szczelnością, są trwałe, estetyczne oraz łatwe w eksploatacji.

Okna powinny być również zamontowane przez profesjonalną ekipę montażową, aby mieć pewność, że będą one osadzone statycznie i będą ciepłe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wymianą okien na nowe, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w firmie Portalux – posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i doradzimy, jakie ona w danym budynku sprawdzą się najlepiej.